Na snídaních si dáváme záležet

Snídaně je základ dne, říká se. A my v Radunu snídaně ctíme. Ať už jste do Luhačovic přijeli za objevováním, odpočinkem, gastro zážitky nebo za aktivně strávenou dovolenou, potřebujete se na všechno důkladně nastartovat.

Ráno v Radunu…

…je voňavé a v kuchyni je živo. Janička s Evičkou tu totiž připravují domácí snídaně pro naše hosty. Krájí koláče, které samy napekly, opékají slaninku, připravují pomazánky, porcují ovoce, na plotně u toho hlídají, aby byla vejce přesně tak akorát propečená, a pokud mají ještě chvilku nazbyt, usmaží čerstvou várku ranních koblížků. Ještě přidat sýry, které si vozíme přímo z místní Ekofarmy Javorník a z Kozí farmy z Vizovic, a pečivo z místní pekárny a je hotovo. Ráno v kuchyni je jednoduše takový malý smyslový koncert.

Mezitím v restauraci

Zatímco v kuchyni se ladí poslední detaily, v restauraci se snídaňová nabídka připravuje tak, aby lahodila nejen chuti, ale i oku. Na každém detailu záleží. Kdo má právě volné ruce, vezme si na starost ranní překapávanou kávu. Takovou jinde neochutnáte. To proto, že necháváme kávová zrna pražit opravdu pouze pro Vás, naše hosty. V tom nám pomáhá moravská rodinná pražírna COFFEESPOT. A protože kvalitní výběrové kávy je vždy jen omezené množství, ochutnáte při každé návštěvě Radunu jiný druh. Pokud vás káva v Radunu zajímá víc, pojďte si přečíst víc. Poslední kontrola a vše je připraveno.

Zaposlouchejte se s námi

Víte, že hudba a zvuk může být velmi silný transformační nástroj pro lidské tělo a duši? Proto vám u každé snídaně v Radunu do podkresu pouštíme takzvané „solfeggio frekvence“, kterým se někdy také říká tóny života. I o nich jsme nedávno psali, podívejte se.

Snídaně je 1/3 prožitku dne

Odvážné tvrzení, říkáte si? My tomu věříme. V Radunu o váš prožitek z pobytu pečujeme od začátku do konce. Poctivou snídaní dnes naše snažení teprve začíná.