Wellness

****

Prožitkový klub

Zjistit více

sousední vodní ráj

****

Plovárna

Zjistit více

Wellness

****

Prožitkový klub

Zjistit více

sousední vodní ráj

****

Plovárna

Zjistit více

Privátní wellness hotelu s názvem Prožitkový klub nemůžete minout.

Masáže a terapie

Z rukou našich zkušených terapeutů Vám bude nabídnuta masáž tvořená přímo pro Vás podle Vašeho aktuálního fyzického a psychického rozpoložení. Nechejte se hýčkat a rozmazlovat procedurami, které Vás vrátí zpět do Vašeho nitra a Vy znovu naleznete ztracenou sílu a vitalitu. Masírujeme vlastními bylinnými oleji dle sezonní nabídky přírody. Naši terapeuti používají při všech procedurách energii, která je všude kolem nás, podporuje vše živé a aktivuje vlastní síly.

Masáže

Chcete si jen odpočinout a načerpat nové síly, doplnit energii, či Vás trápí nějaké bolesti? Z rukou našich zkušených terapeutů Vám bude nabídnuta masáž tvořená přímo pro Vás podle Vašeho aktuálního fyzického a psychického rozpoložení. Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodné masáže naši terapeuti Vám rádi pomohou.

Zábaly

Zábaly mají blahodárné účinky na vaši pokožku, navíc podporují vyplavování nečistot z těla a uvolňování prospěšných látek. Oddejte se odpočinku a léčení a nechte volně plynout čas a myšlenky. Zábaly mohou být také spojeny s jemnou masáží.

Inhalace minerální vody Vincentka

Léčebný postup spočívající ve vdechování par minerálních vod. Nejčastěji se inhalací léčí astma nebo různá onemocnění dýchacích cest, používá se i jako prevence, obzvláště pro obyvatele velkých měst. Účinnost se zvyšuje opakováním aplikace.

Vodoléčba

Voda má blahodárné účinky ať je v mnoha podobách - při prohřátí ve voňavé teplé vodě nebo při relaxaci lehkou masáží vodními proudy. Vodní relaxace prospěšně působí i na psychiku člověka, Odbourává úzkost, napětí i deprese. Náš mozek při hydroterapii uvolňuje endorfiny, které tiší bolest, působí celkově relaxačně a navozují dobrou náladu.

Privátní finská sauna s prosklenou odpočívárnou a vodním lůžkem

Příznivé účinky saunování už zná lidstvo nejméně několik tisíc let, “zdravé pocení” je jedním z převratných vynálezů doby kamenné. Saunování je totiž opravdu blahodárné, pomůže od celé řady zdravotních neduhů a díky otužování v průběhu saunovacího procesu dochází i ke zlepšení imunity.

 Městská plovárna

Všechny bazény a slunící terasy jsou pro Vás v červenci a srpnu otevřeny po celý den!

Přímo vedle hotelu Radun se nachází Městská plovárna, jejíž atmosféra je spíše relaxační, plavecká a zážitková. Také architektura dodržuje všechny prvky bílého funkcionalismu a dotváří ucelený funkcionalistický soubor luhačovické Bílé čtvrti. Plovárna nabízí 25 m dlouhý plavecký bazén se čtyřmi dráhami, teplejší zážitkový bazén s chrliči, mnoha masážními tryskami, bublery, lehátky, skákacím zálivem a divokou řekou. Dospělí mohou též relaxovat ve whirlpoolu pro deset osob. Vše je doplněné prostornou parní komorou, vyhřívanými keramickými lavicemi a lehátky. V horní části plovárny je připravena zóna pro děti. Z bazénové haly v létě vyjdete ven na prostorné slunící terasy, které dokonale podpoří Vaši regeneraci.

V rámci všech pobytových balíčků máte do Městské plovárny NEOMEZENÝ VOLNÝ VSTUP.