Blahodárné účinky solfeggio frekvencí

Víte, že hudba a zvuk může být velmi silný transformační nástroj pro lidské tělo a duši? Proto vám u každé snídaně v Radunu do podkresu pouštíme takzvané „solfeggio frekvence“, kterým se někdy také říká tóny života.

Dnes už víme, že některé efekty jsou vytvářeny jistými zvuky. Ostatně, je to vědecky dokázáno. Dopadá-li na tělo světelný paprsek, bude na něj určitým způsobem působit. Stejně jako lék, který podáme pacientovi. Podobného efektu lze dosáhnout také použitím určitých barev. Proč by tedy specifické efekty nemohly způsobovat i zvukové vibrace?

Solfeggio frekvence se skládají ze zvláštních tónů nebo frekvencí, jejichž harmonie má obrovskou sílu proniknout do hlubin podvědomí a silně podporovat léčení a transformaci.

Naše buňky tak dostávají úžasnou vnitřní masáž, samy začínají vibrovat a znít, až se postupně vyladí do své optimální frekvence – do stavu zdraví a harmonie. V těle se rozjíždějí samoléčebné procesy, synchronizují se mozkové vlny a hemisféry a nastává pocit zklidnění a celkového uvolnění.

Možná je ani nevnímáte, a přeci tam jsou. Stačí jediné: otevřít se jejímu působení.

Zaposlouchejte se s námi.