Zážitková gastronomie

****

Restaurant Republika

Zjistit více

Zážitková gastronomie

****

Restaurant Republika

Zjistit více

Zážitková gastronomie

****

Restaurant Republika

Zjistit více

Koncept Restaurantu REPUBLIKA je založen na prvorepublikové tradici domu RADUN. Nabízíme svým hostům zážitkovou individuální gastronomii se snoubenými víny, kvalitní kávové menu, paletu prémiových rumů a další gurmánské zážitky. Dodavatelé surovin a nápojů jsou z velké části regionální producenti. Zelené bylinky vyrostly přímo na zahrádce, která je součástí naší terasy. Poznáte ten rozdíl! Naším upřímným přáním je, aby Vás naše jídlo nejen nasytilo a chutnalo Vám, ale aby Vám též přineslo nevšední zážitek a inspiraci. S tímto motivem RADUN v roce 1928 vznikl a my s úctou pokračujeme.

Gastronomické zážitky po celý den

Bohatá hotelová snídaně

, od 8:00 do 10:00 hodin

Račte se těšit na rozmanité radunské dobroty slané i sladké, bohatý výběr nápojů a denně můžete mimo naše espresso Radun ochutnat též speciální druh nyní velmi oblíbené filtrované kávy.

Denní labužnické menu

, od 12:00 do 14:30 hodin

S láskou připravované obědy podáváme v příjemné atmosféře stylového prostředí Restaurantu REPUBLIKA.

Odpolední občerstvení pro hotelové hosty

, od 15:00 do 16:00 hodin

Odpoledne patří čerstvému radunskému dezertu s vybraným nápojem z našeho kávového nebo čajového menu.

Večerní gurmánské menu

, od 18:00 do 20:00 hodin

Večerní gurmánské čtyřchodové menu spolu se snoubenými víny je naší interpretací prvorepublikové kuchařské školy, obohacené kreativitou našeho mladého kuchařského týmu.

 

 

Vzhledem k limitované kapacitě naší restaurace doporučujeme rezervaci předem

na telefonním čísle 577 103 692.

K laskavému povšimnutí

Než nás poctíte svou návštěvou, pohleďte prosím na aktuální Denní labužnické menu a též na Večerní gurmánské čtyřchodové menu.

Po domluvě Vám rádi nabídneme jídla vegetariánská, bezlepková apod. Informujte nás prosím předem, abychom vám mohli sestavit menu na míru. Příplatek za bezlepkovou a bezlaktózovou dietu v hotelové Penzi dobré pohody je 70 Kč / noc.

Každé úterý a sobotu je večerní příjemná atmosféra doplněna romantickým klavírním doprovodem.

Nabízíme

Vinotéka s příběhem

Stejně tak jako Radun samotný, mají všechna vína v jeho vinotéce svůj vlastní jedinečný příběh… Náš sommeliér, který vína do vinotéky vybírá, je přesvědčen, že dobré víno má duši, v níž se odráží osobnost lidí, kteří mu jeho příběh vdechli. Taková vína mají co říct, mohou inspirovat a dokonale doplnit chvíle strávené v Radunu a právě na taková vína se u nás můžete těšit. Vyškolený personál vám ochotně poradí a doporučí víno právě pro vás. Navíc pokud vám vína natolik zachutnají, že si je budete chtít vychutnat i v domácím prostředí, můžete si je u nás zakoupit s sebou.

Káva

Káva by měla být zážitkem, a proto dbáme na to, aby espresso dostálo svému původu a přineslo vám ten pravý požitek. Kvalitní, přímo pro nás pražená, káva Radun, správný tlak kávovaru a teplota vody, to jsou jen základní parametry pro chutné espresso a nezbytný základ pro jakoukoliv další kávovou variantu. Ke kávě navíc neodmyslitelně patří i domácí dezert, jež pro vás připravujeme denně čerstvý a můžete si jej dát například v odpoledních hodinách na našem Radunském nádvoří.

Rumy

Milovníci destilátů ocení další část našeho sortimentu, kterým jsou nejkvalitnější prémiové rumy dovážené z nejrůznějších oblastí jižní Ameriky a Karibiku. Stejně jako vína, i naše rumy pro Vás vybíráme s láskou a pečlivostí.