Zážitková gastronomie

****

Restaurant Republika

Zjistit více

Zážitková gastronomie

****

Restaurant Republika

Zjistit více

Zážitková gastronomie

****

Restaurant Republika

Zjistit více

Koncept Restaurantu REPUBLIKA je založen na prvorepublikové tradici domu RADUN. Nabízíme svým hostům zážitkovou individuální gastronomii se snoubenými víny, kvalitní kávové menu, paletu prémiových rumů a další gurmánské zážitky. Dodavatelé surovin a nápojů jsou z velké části regionální producenti. Zelené bylinky vyrostly přímo na zahrádce, která je součástí naší terasy. Poznáte ten rozdíl! Naším upřímným přáním je, aby Vás naše jídlo nejen nasytilo a chutnalo Vám, ale aby Vám též přineslo nevšední zážitek a inspiraci. S tímto motivem RADUN v roce 1928 vznikl a my s úctou pokračujeme.

Gastronomické zážitky po celý den

Bohatá hotelová snídaně

, od 8:00 do 10:00 hodin

Račte se těšit na rozmanité radunské dobroty slané i sladké, bohatý výběr nápojů a denně můžete mimo naše espresso Radun ochutnat též speciální druh nyní velmi oblíbené filtrované kávy.

Denní labužnické menu

, od 12:00 do 14:30 hodin

S láskou připravované obědy podáváme v příjemné atmosféře stylového prostředí Restaurantu REPUBLIKA.

Odpolední občerstvení pro hotelové hosty

, od 15:00 do 16:00 hodin

Odpoledne patří čerstvému radunskému dezertu s vybraným nápojem z našeho kávového nebo čajového menu.

Zážitkové večerní gurmánské čtyřchodové menu

, od 18:00 do 20:00 hodin

Zážitkové večerní gurmánské čtyřchodové menu spolu se snoubenými víny je naší interpretací prvorepublikové kuchařské školy, obohacené kreativitou našeho mladého kuchařského týmu.

 

 

Vzhledem k limitované kapacitě naší restaurace doporučujeme rezervaci předem

na telefonním čísle 577 103 692.

K laskavému povšimnutí

Než nás poctíte svou večerní návštěvou, pohleďte prosím na aktuální Zážitkové večerní gurmánské čtyřchodové menu.

Po předchozí domluvě Vám můžeme nabídnout jídla vegetariánská, bezlepková apod. Informujte nás prosím předem, abychom vám mohli sestavit menu na míru. Příplatek za bezlepkovou a bezlaktózovou dietu v hotelové Penzi dobré pohody je 70 Kč / noc.

Každé úterý a sobotu je večerní příjemná atmosféra doplněna romantickým klavírním či kytarovým doprovodem.

Nabízíme

Vinotéka s příběhem

Stejně tak jako Radun samotný, mají všechna vína v jeho vinotéce svůj vlastní jedinečný příběh… Naši sommeliéři, kteří vína do vinotéky vybírají, jsou přesvědčeni, že dobré víno má duši, v níž se odráží osobnost lidí, kteří mu jeho příběh vdechli. Taková vína mají co říct, mohou inspirovat a dokonale doplnit chvíle strávené v Radunu a právě na taková vína se u nás můžete těšit. Vyškolený personál vám ochotně poradí a doporučí víno právě pro vás. Navíc pokud vám vína natolik zachutnají, že si je budete chtít vychutnat i v domácím prostředí, můžete si je u nás zakoupit s sebou.

Káva

Káva by měla být zážitkem, a proto dbáme na to, aby espresso dostálo svému původu a přineslo vám ten pravý požitek. Kvalitní a přímo pro nás pražená káva Radun, správný tlak kávovaru a teplota vody, to jsou jen základní parametry pro chutné espresso a nezbytný základ pro jakoukoliv další kávovou variantu. Ke kávě navíc neodmyslitelně patří i domácí dezert, jež pro vás připravujeme denně čerstvý a můžete si jej dát například v odpoledních hodinách na našem Radunském nádvoří.

Rumy

Milovníci destilátů ocení další část našeho sortimentu, kterým jsou nejkvalitnější prémiové rumy dovážené z nejrůznějších oblastí jižní Ameriky a Karibiku. Stejně jako vína, i naše rumy pro Vás vybíráme s láskou a pečlivostí.