Káva je pro nás zážitek i potěšení

Káva by měla být zážitkem a my v Radunu to moc dobře víme. K snídani i k odpolednímu dezertu připravujeme výběrovou kávu z moravské rodinné pražírny COFFEESPOT.

Takové espresso nebo cappuccino, jako v Radunu, jinde neochutnáte. To proto, že tato zrna se praží opravdu pouze pro Vás, naše hosty. Káva je i naše potěšení a její výběr bereme stejně zodpovědně jako výběr toho nejlepšího vína nebo degustačních rumů.

Každý kávomil si jistě užije i ranní filtr, který připravujeme k hotelovým snídaním. A protože kvalitní výběrové kávy je vždy jen omezené množství, ochutnáte při každé návštěvě Radunu jiný druh.

 

Ke kávě navíc neodmyslitelně patří i domácí dezert, jež pro vás připravujeme denně čerstvý. Jen si představte, jak procházkou Luhačovicemi zamíříte směrem do Bílé čtvrti, posadíte se na nádvoří v Radunu a užijete si odpolední slunce, voňavou kávu a lahodný dezert.

Kávová zrna z COFFEESPOT pochází z nejlepších plantáží světa. Zelená zrna se tu citlivě praží po malých dávkách, ručně zabalí a šetrně převezou. U výběrové kávy jednoduše víte, že o ní po celou dobu někdo pečoval, ať už to byl farmář, pražič nebo my v Radunu. Ať vám chutná.