Perla poetického funkcionalismu Viktora Jandáska.

****

Vila EVA

Naše nově opravená vila v sousedství Radunu.

****

Vila EVA

Prvorepubliková atmosféra v moderním komfortním stylu.

****

Vila EVA

Meditárna v suterénu vily EVA

****

Vila EVA

Vila EVA - kráska v centru lázní

Půvabná a velmi pozoruhodná Vila EVA v centru lázní Luhačovice byla navržena a postavena v duchu poetického funkcionalismu významným zlínským architektem a stavitelem Viktorem Jandáskem. Vilu z roku 1939 jsme kompletně zrekonstruovali v roce 2019 s cílem zachovat prvorepublikovou atmosféru, avšak v moderním a komfortním stylu. Vila EVA se nachází v těsném sousedství Boutique hotelu RADUN**** a lázeňské Městské Plovárny.

Ve Vile EVA**** nabízíme hostům ubytování buď v apartmá, nebo ve dvou zcela samostatných dvoulůžkových pokojích hotelového typu.

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem, jeden pokoj má malou vanu. Na pokojích naleznete kvalitní hotelovou kosmetiku, fén, trezor, pantofle a na vyžádání župan.

Apartmá sestává z oddělené ložnice, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a kuchyňky. Kuchyň je plně vybavena myčkou, lednicí, dvouplotýnkovou indukční varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a kuchyňským nádobím.

VILA EVA je ovšem BEZKONKURENČNÍ pro malé skupinky! Je jako byt se 3 zcela samostatnými ložnicemi, kde každá disponuje vlastní koupelnou.

Ve vstupní hale Vily EVA je k dispozici varný set k přípravě teplých nápojů.
Veškeré recepční služby, stravování, wellness a masáže jsou poskytovány v sousedním Boutique hotelu RADUN****, v jeho zážitkové restauraci REPUBLIKA a v hotelovém privátním wellness s názvem Prožitkový klub. Parkování za poplatek je zajištěno v podzemní garáži Boutique hotelu RADUN**** nebo na modrých městských stáních, a to dle volných kapacit.

VILA EVA

NEJVĚTŠÍ MORAVSKÉ LÁZNĚ A SKVOST LIDOVÉ SECESE DUŠANA JURKOVIČE

 

Luhačovice

Luhačovice se rozkládají v údolí říčky Šťávnice mezi svahy Velké Kamenné a Obětové.

 

Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouhou tradicí lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Proslulé jsou přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím, ve kterém se snoubí krásná příroda a typická architektura. Pramen Aloiska, který je v bezprostřední blízkosti Boutique hotelu RADUN****, patří k nejstarším luhačovickým minerálním pramenům, známým již před rokem 1770. Pramen se využívá k pitné léčbě především při onemocnění zažívacích orgánů, ale i k léčbě inhalační. Luhačovice a okolí nabízejí výborné podmínky pro pěší turistiku s poznáváním zajímavých míst a nádhernými výhledy. Přímo vedle hotelu Radun se nachází Městská plovárna, která však není klasickým aquaparkem s tobogány, ale naopak její atmosféra je spíše relaxační, plavecká a zážitková.