KYSLÍKOVÁ  KOUPEL – speciální nabídka

Přináší relaxaci a uvolnění, má příznivý vliv na činnost mozku, reguluje krevní tlak a urychluje regeneraci. Tato významná procedura se využívá hojně v lázních pro okysličení organismu. Chemickou reakcí se vytvoří velké množství jemných kyslíkových bublinek, které se při koupeli ulpí na pokožce a prostřednictvím jemných kapilár pokožky obohatí kyslíkem celé tělo a mozek. Po koupeli se doporučuje sprcha bez použití mýdla a odpočinek. 

UHLIČITÁ  KOUPEL

Vstřebávání oxidu uhličitého  má za následek roztažení cév a tedy silné prokrvení pokožky. Vytváří perličkový efekt. Zvýšené množství kyslíku v krvi napomáhá k dokonalému prokrvení pokožky, svalstva a dochází k zásobení všech orgánů včetně mozku dobře okysličenou krví. Výsledkem tohoto procesu je povzbuzení imunitního systému.

Uhličitá koupel se využívá při léčbě ischemických a kardiovaskulárních chorob a k zlepšení stavů po infarktu myokardu. Nedoporučuje se u horečnatých onemocnění, infekcí a srdeční dekompenzaci. Doporučená teplota vody je 32 – 34°C.

Je důležité si sednout do koupele tak, aby byla Vaše srdeční oblast nad hladinou. Prvotní pocit chladu zmizí, jakmile se celé Vaše tělo obalí do hřejivého povlaku bublinek. Po ukončení procedury je potřeba se osprchovat na pokoji a odpočívat. Jedná se o instantní koupel.

DETOXIKAČNÍ SOLNÁ KOUPEL BYLINNÁ

Velice účinná dvacetiminutová koupel v 1 kg himalájské soli s bylinným výluhem odpovídá 3 dennímu očistnému půstu, kdy tělo detoxikujeme a zbavujeme škodlivin. Při tomto osmózovém efektu se v těle uvolní škodlivé látky a minerály v soli obsažené se skrz kůži dostávají do organizmu. Koupel snižuje překyselení těla, je příznivá při bolestech svalů a kloubů, pokožka dostává přirozenou hodnotu pH.

BYLINNÁ PERLIČKOVÁ ČI HYDROMASÁŽNÍ KOUPEL

Uvolňující, relaxační, zklidňující masážní koupel s bylinnou přísadou. Vhodná u potíží s pohybovým aparátem a bolestí kloubů. V kombinaci s hydromasáží nebo perličkou zvyšuje prokrvení, zlepšuje metabolismus a aktivuje kožní receptory.

Hydromasáž účinně masíruje celé tělo vodními proudy z trysek.

Perličková koupel jemně masíruje tělo bublinkami vzduchu.

Kontraindikace: onemocnění kůže, onemocnění srdce, horečnatá onemocnění.