SPECIÁLNÍ  NABÍDKA

GUA SHA MASÁŽ OBLIČEJE – botox Dálného východu

Mezi okamžité výhody patří snížení otoků celé tváře a kolem očí. Dále pak uvolňuje svalové napětí, zlepšuje krevní oběh, nastartuje lymfu, výrazně redukuje vrásky, zvedá a napíná pokožku. Jedná se o masáž Gua sha kamenem. 

INTUITIVNÍ ENERGETICKÁ MASÁŽ

Tato masáž nemá předem daný žádný rámec. Vše záleží na domluvě během úvodního povídání. Používají se různé techniky např. relaxační masáž, mačkání reflexních bodů, působení na čakry, energetické působení a podporu dechu, zapojení vašich smyslů. Toto setkání je naprosto jedinečné a neopakovatelné. Dle přítomnosti terapeuta

 

ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU (KOUPEL NOHOU A MASÁŽ NOHOU)

Je jednou z nejoblíbenějších technik masáží. Je to hluboce relaxační a energeticko-harmonizační masáž chodidel a lýtek s orientální vůní. Kombinuje uvolňující hmaty, akupresuru, uvolňování kloubů prstů a kotníků, protahování a uvolňování ztuhlého svalstva lýtek. Používáme jak dlaně a prsty, tak také speciální kolíček.

LYMFATICKÁ OČISTNÁ TERAPIE PLOSEK NOHOU (DETOXIKACE PŘES CHODIDLA)

Detoxikace přes chodidla je velice účinná. Probíhá pomocí solné bylinné lázně speciální reflexní terapie zaměřené na lymfatický systém celého těla, který stimuluje lymfu účinně a příjemně. (Dle přítomnosti odborného terapeuta)

 

HLUBOCE UVOLŇUJÍCÍ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Aromaterapeutická masáž od konečků prstů na nohách až po obličej a hlavu v sobě spojuje terapeutickou sílu vědomého doteku s vlastnostmi éterických olejů, které mají léčivé a harmonizační účinky. Je považována za nejkomplexnější ošetření těla. Na výběr máte ze tří, našimi terapeuty pečlivě namíchaných masážních směsí.

AVOKÁDOVÁ HYDRATAČNÍ PÉČE O OBLIČEJ

Vaše pleť potřebuje relaxovat! Při aplikaci avokádové masky s Aloe vera můžete spojit příjemné s užitečným – vedle toho, že zklidňuje, uvolňuje a osvěžuje pokožku, pomáhá také pročistit vaši mysl. Maska mírně chladí a vydatně hydratuje, dodává pokožce energii a pružnost. Lehká konzistence nedráždí a maska se díky ní do pokožky téměř beze zbytku vstřebává. Pleť zůstává hedvábná na dotek a jemně provoněná balzámovou vůní amyrisového dřeva s tóny francouzské levandule.

  • 50 minut /   1 060 Kč

DRY BRUSHING – NEBOLI KARTÁČOVÁ MASÁŽ

Staletími ověřená metoda. Stimuluje krevní oběh celého těla, efektivně bojuje s celulitidou, aktivuje lymfatický systém a vykouzlí krásně hebkou pokožku. Dry brushing (masáž kartáčem na sucho) je jednoduchá procedura s velkým účinkem. Na závěr jemná relaxační masáž kokosovým olejem pro krásně jemnou a vyživenou pokožku. Kartáč dostanete s sebou na domácí použití.

  • 60 minut /   1 240 Kč

UHLIČITÁ  KOUPEL

Vstřebávání oxidu uhličitého  má za následek roztažení cév a tedy silné prokrvení pokožky. Vytváří perličkový efekt. Zvýšené množství kyslíku v krvi napomáhá k dokonalému prokrvení pokožky, svalstva a dochází k zásobení všech orgánů včetně mozku dobře okysličenou krví. Výsledkem tohoto procesu je povzbuzení imunitního systému.

Uhličitá koupel se využívá při léčbě ischemických a kardiovaskulárních chorob a k zlepšení stavů po infarktu myokardu. Nedoporučuje se u horečnatých onemocnění, infekcí a srdeční dekompenzaci. Doporučená teplota vody je 32 – 34°C.

Je důležité si sednout do koupele tak, aby byla Vaše srdeční oblast nad hladinou. Prvotní pocit chladu zmizí, jakmile se celé Vaše tělo obalí do hřejivého povlaku bublinek. Po ukončení procedury je potřeba se dobře osprchovat na pokoji a alespoň hodinu odpočívat. Jedná se o instantní koupel.

MASÁŽE LÉČEBNÉ:

INDIVIDUÁLNÍ LÉČEBNÁ TERAPIE

Prioritou je individuální přístup k našim klientům. V úvodu Vás čeká krátký rozhovor o Vašich potížích či psychickém rozpoložení a poté společně s terapeutem vyberete nejvhodnější techniku či kombinaci různých metod pro nejefektivnější léčbu Vašich obtíží. Dle  přítomnosti odborného terapeuta.

 

REFLEXNÍ TERAPIE PLOSEK NOHOU

Jedna z nejúčinnějších metod východních medicín, která využívá skutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají svoje reflexní místo na chodidle. Preventivní i léčebná metoda při bolesti zad a uvolnění zádových svalových křečí. Doporučujeme kombinaci s masáží zad a šíje. Vhodná též pro těhotné ženy.

 

ODBORNÁ RUČNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Masáž uvádí do pohybu lymfu, a tak dochází k odplavení škodlivin a nadbytečných tekutin z těla. Zmírňuje otoky nejen nohou, upravuje žilní nedostatečnost, aktivuje imunitní systém, regeneruje organismus, prokrvuje pokožku. Pohyby při masáži jsou velmi pomalé, krouživé a jemné, avšak velmi účinné. Terapii je dobré podstoupit opakovaně. Dle přítomnosti odborného terapeuta.

 

BAŇKOVÁNÍ (VAKUOTERAPIE) – léčba baňkami

Velmi efektivní metoda při odstraňování bolestí zad, kloubů, hlavy, na otoky či jen obyčejné nachlazení. Díky silnému prokrvení dochází k rychlému uvolnění svalů a ovlivnění lymfatického systému i Vašich orgánů. Již po jednom zákroku se dostavují pozitivní výsledky a nečekaná úleva.

 

MASÁŽ BYLINNÝMI MĚŠCI S HIMALÁJSKOU SOLÍ

Máte rádi teplo a vůni bylinek? Neváhejte zkusit jedinečnou masáž bylinnými měšci. Tato masáž působí na všechny smysly Vašeho těla. Teplo uvolňuje svaly, prohřívá namáhané klouby, otevírá póry pro směs bylin a himalájské soli. Tato kombinace tiší bolest, dodává minerály, posiluje imunitní systém a odkyseluje organismus. V letních měsících tuto terapii neprovádíme.

 

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Velmi účinná tradiční metoda na očistu organismu, proti stresu a chronickým chorobám. Při medové detoxikační masáži zad dochází k odstraňování toxinů z hloubi těla. Odstraňují se usazeniny, jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo hromadí ve svých tkáních v průběhu života. Upozornění: tato masáž není relaxační, může být bolestivá! Intenzitu lze v průběhu masáže korigovat podle aktuální situace přímo s masérem. Taktéž není vhodná při silném ochlupení zad.

 


MASÁŽE RELAXAČNÍ:

 

RELAXAČNÍ MASÁŽ BYLINNÝMI OLEJI „RADUN“

Tato masáž našimi vlastními bylinnými oleji poskytuje úlevu celému organismu a zároveň ho posiluje. Uvolní a protáhne tělo – ať již jsou nohy zatěžovány dlouhým stáním či sezením nebo naopak “uběhané” a záda přetížena sezením u počítače.  Pravidelná celková masáž (1x týdně) přírodními oleji posiluje imunitní systém a zvyšuje odolnost vůči infekcím a zánětům, regeneruje pokožku, svaly i klouby a udržuje naše psychické zdraví.

 

 HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI – LOMI

Masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi, je velice příjemná a přitom maximálně relaxační. Základy spočívají v použití speciálních havajských technik využívajících předloktí, prstů a dlaních. Stimuluje krevní oběh, odstraňuje svalovou bolest a pomáhá detoxikaci organismu. Dle přítomnosti odborného terapeuta.

 

RELAXAČNÍ MASÁŽ HLAVY 

Této terapii se také říká „masáž dobré nálady“ nebo „antistresová masáž“. Jejím výsledkem jsou krásné zdravé vlasy a klidná mysl. Uvolní od napětí a uleví od bolesti hlavy.  Provádí se bez použití oleje. Vhodná též pro těhotné ženy.

CITRUSOVÁ PÉČE O CHODIDLA 

Je potřeba svým chodidlům věnovat více péče a proto jsem pro Vás připravili speciální osvěžující péči. Dopřejte svým chodidlům jemný peeling a masáž s vůni citrusových plodů od prstů až po lýtka. Vhodná též pro těhotné ženy.

HARMONIZAČNÍ MASÁŽ OBLIČEJE, HLAVY A PLOSEK NOHOU

Velice příjemná a relaxační masáž, uvolňuje stres a napětí, navozuje klid a duševní pohodu. Podporuje regeneraci pokožky a tím potlačuje proces stárnutí. Prokrvením tkáně se zlepší odplavování toxických látek z pokožky, tonizují se obličejové svaly, snižuje se oční tlak, zvyšuje se soustředění a rozjasňuje úsudek. Masáž plosek nohou poté povzbuzuje orgány v těle. Vhodná též pro těhotné ženy.

DĚTSKÁ MASÁŽ

Jedná se o klasickou relaxační masáž s ohledem na stavbu dětského těla. Může se jednat o masáž celých zad, šíje, beder či jiných partií těla. To vše dle přání rodičů nebo na doporučení maséra. Určeno pro děti od 6 do 12 let.

 

BAMBUSOVÁ MASÁŽ

Masáž bambusovými tyčemi je velmi účinná metoda, jak rozproudit lymfatický systém a zároveň stimulovat svaly. Je ideální jak pro muže (zvlášť pro sportovce – stimulací nervových zakončení a svalových vláken), tak i pro ženy (působí na celulitidu a otoky zesílením drenážních a obnovujících procesů). Tuto masáž doporučujeme k protažení a uvolnění kloubů a svalů celého těla, pro výkonnostní sportovce a milovníky silnějších masáží. Obecně je masáž určená pro osoby s určitým objemem svalové hmoty nebo podkožního tuku, jinak může být bolestivá. Na přání lze však provést i velmi jemnou relaxační bambusovou masáž. Dle přítomnosti odborného terapeuta.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž lávovými kameny je prastará technika, praktikovaná na Havajských ostrovech a v Číně. Celé tělo je masírováno nahřátými kameny. Teplo kamenů se rozlije po celém těle a uvolní svalové spasmy a blokády. Účinky masáže lávovými kameny cítíte ještě dlouho poté. Nedoporučujeme v horkých letních dnech.

PÁROVÉ MASÁŽE ZAD „RADUN“, ANEB JAK SE NAUČIT ZÁKLADY MASÁŽE

Vzájemný dotek je starý jako lidstvo samo, je léčivý, laskavý a magický.

Počátky masáží jsou odvěké a léčebný dotek je přirozený všem kulturám. Proto je těžké přiřknout masážnímu doteku přesné počátky, přestože různé odkazy dokládají roli masáže od pradávna až do současných dob.

Tento zájmový kurz masáže zad vedou naši zkušení terapeuti, kteří Vás zasvětí do tajů masáží a naučí Vás jak si správně a účinně vzájemně ulevit od napětí svalů, bolesti a zároveň bude tato technika přínosem pro Vás i Vaše blízké.

 


MASÁŽE KOSMETICKÉ:

 

LIPOVÁ DETOXIKAČNÍ OBLIČEJOVÁ PÉČE (PEELING, MASÁŽ, MASKA)

Maska má okamžitý vypínací a projasňovací účinek. Včelí med spolu s červeným jílem pomáhají odlučovat odumřelé kožní buňky a toxiny, pleť tak po použití masky zůstává harmonizovaná a zachovává si svěží a mladistvý vzhled. Včelí med a přesličkový extrakt pokožku hydratují a zpevňují.

  • 50 minut /   1 060 Kč

KOLAGENOVÁ PÉČE O OBLIČEJ SE ZLATEM A DIAMANTY

Peeling, masáž a maska. Kolagenová maska je určena pro zralou pleť s objevujícími se vráskami. Po aplikaci rozzáří pokožku obličeje. Následný efekt bude měkká a na dotek sametově hladká pokožka, s pocitem skvělé hloubkové hydratace. Procedura je vhodná pro jakýkoliv typ pleti.

 

LYMFATICKÁ  VAKUOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Masáž pro speciální povzbuzení, lifting a regeneraci pleti obličeje, obzvláště kolem očí, pro prevenci a odstranění mimických vrásek a tukových polštářků, dvojité brady. Zpevňování ochablé pleti, podpůrná léčba akné, zlepšení vzhledu jizev. Zklidňuje a osvěžuje, odstraňuje kruhy pod očima a regeneruje. Vhodná též pro těhotné ženy.

LIFTINGOVÝ RITUÁL – ZÁŘIVÁ VYPNUTÁ PLEŤ

Tato kosmetická terapie zahrnuje peeling, masáž a liftingovou alginátovou masku z mořských řas s okamžitým účinkem. Vyloupněte se do krásy s čokoládovou maskou z mořských řas! Slupovací maska má totiž okamžitý viditelný efekt. Zvýší pružnost a tonus zralé, dehydrované či unavené pleti a doslova vaši pokožku nasytí aktivními látkami. Zmizí únava, ochablost i drobné nedokonalosti. Vaší pleti se navrátí pružnost a svěží projasněný vzhled.

 

DETOXIKAČNÍ OBLIČEJOVÁ PÉČE S FRANCOUZSKÝM JÍLEM

Nechte svou pleť zazářit. Tato úžasná péče zahrnuje jak detoxikační pleťovou masku s francouzským zeleným jílem, tak uvolňující, relaxační obličejovou masáž. Zelený jíl pleť zpevňuje, vyhlazuje, vyživuje, čistí, zbavuje nežádoucí mastnoty a hlavně detoxikuje. Masáž uvolní napětí a stres. Dle  přítomnosti odborného terapeuta. Vhodná též pro těhotné ženy.

Masku Vám terapeut připraví na místě dle typu vaší pleti.

ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ

Omlazující a regenerující masáž proti celulitidě. Masáží dochází ke zpevnění a vyhlazení kůže, nastartování procesů, vedoucích k potlačení celulitidy. Cílenou masáží dosáhneme velmi účinného působení na problémové partie podkožního tuku, kde se jinak tukové buňky velmi těžce odbourávají. Dle posouzení terapeuta možno použít i masáž baňkami, kdy podtlak přispěje k narušení tukových buněk, které jsou pak vyplavovány lymfatickým systémem z těla ven. Doporučuje se na partie hýždí, boků a stehen. Výborné účinky v kombinaci se skořicovým zábalem.

 

SKOŘICOVÝ ZÁBAL PROTI CELULITIDĚ

Jednoznačně anticelulitidní jednička! Skořice pokožku prohřeje, rozproudí lymfu a pomáhá tak vyplavit z tukových ložisek zásoby tuku. Kromě toho pokožku i zpevňuje a viditelně zlepšuje její celkový stav. Skořicový zábal krásně prohřeje, provoní a po aplikaci Vás potěší i výsledky. Pokožka může být začervenalá z prokrvení. Velice vhodný zábal po lymfatické masáži, kartáčové masáži a po anticelulitidové masáži. Několik hodin po zábalu nevystavujte kůži přímému slunci.

MASÁŽ DEKOLTU A OBLIČEJE LÁVOVÝMI KAMENY

Při masáži se uvolňují svaly v oblasti tváře, krku a dekoltu. Tepelná energie z kamenů rozproudí krev a působí do hloubky. Tímto dokáže pomoci uvolnit i hluboké svaly obličeje. Uvolňuje z podkoží a ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek. Vhodná též pro těhotné ženy.