NOVINKY V RADUNU!

KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE

Kraniosakrální terapie je jemná, ale účinná doteková technika. Přispívá k udržení nebo obnovení naší psychické, fyzické a duševní pohody, posílení naší vnitřní síly a zdraví.

Výborně reguluje přetížený nervový systém, ulevuje obtížím pohybového systému, pracuje s traumaty, s obtížemi po úrazech a operacích.

Jde o celostní neinvazivní přístup, který se v průběhu 20. století vyvinul z lékařské osteopatie.

Ošetření probíhá v pohodlném oblečení  na zádech na lůžku. Je velmi vhodná i pro těhotné a děti. Dle přítomnosti terapeuta

Kondraindikace jsou akutní onemocnění CNS. Momentální nedoléčený úraz a čerstvá operace hlavy či páteře a také nedávná mozková příhoda (do 4 měsíců po) a také podezření na krvácení do prostoru lebky, nitrolebeční aneurysma, hydrocephalus.

 

TEJPOVÁNÍ s ošetřením

Ošetření spoušťových bodů či uvolnění lymfatických uzlin, dle zvážení a typu tejpování.

 

Tejp je barevná páska, která je navržena tak, aby usnadňovala přirozený proces hojení nebo stabilitu svalů, šlach a kloubů, které jsou aktuálně postiženy. Příklady tejpování s elastickou páskou: bolesti svalů a kloubů, otoky, podlitiny, jizvy, prevence a jako podpora. Tejpování je vynikající technika, kterou můžeme výrazně zlepšit rozsah pohybu, snížit bolest a zmenšit otok. Metoda je vhodná pro dospělé, děti i starší generaci. Dle přítomnosti terapeuta.

Kontraindikace: onkologická onemocnění Otoky srdečního či ledvinového původu, infekční onemocnění, kožní nemoci v místě tejpování.

Zvažte prosím při objednávání tejpování sled procedur, aby nedošlo koupelí či olejem při masáží k narušení tejpu. Doporučujeme objednat s předstihem a časovat ke konci pobytu.

 

MASÁŽE LÉČEBNÉ

 

REFLEXNÍ TERAPIE PLOSEK NOHOU

Jedna z nejúčinnějších metod východních medicín, která využívá skutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají svoje reflexní místo na chodidle. Preventivní i léčebná metoda při bolesti zad a uvolnění zádových svalových křečí. Doporučujeme kombinaci s masáží zad a šíje. Vhodná též pro těhotné ženy.

 

ODBORNÁ RUČNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Masáž uvádí do pohybu lymfu, a tak dochází k odplavení škodlivin a nadbytečných tekutin z těla. Zmírňuje otoky nejen nohou, upravuje žilní nedostatečnost, aktivuje imunitní systém, regeneruje organismus, prokrvuje pokožku. Pohyby při masáži jsou velmi pomalé, krouživé a jemné, avšak velmi účinné. Terapii doporučujeme podstoupit opakovaně. Dle přítomnosti odborného terapeuta.

 

BAŇKOVÁNÍ (VAKUOTERAPIE) – léčba baňkami

Velmi efektivní metoda při odstraňování bolestí zad, kloubů, hlavy, na otoky či jen obyčejné nachlazení. Díky silnému prokrvení dochází k rychlému uvolnění svalů a ovlivnění lymfatického systému i Vašich orgánů. Již po jednom zákroku se dostavují pozitivní výsledky a nečekaná úleva.

 

MASÁŽ BYLINNÝMI MĚŠCI

Máte rádi teplo a vůni bylinek? Neváhejte zkusit jedinečnou masáž bylinnými měšci. Tato masáž působí na všechny smysly Vašeho těla. Teplo uvolňuje svaly, prohřívá namáhané klouby, otevírá póry pro směs bylin a himalájské soli. Tato kombinace tiší bolest, dodává minerály, posiluje imunitní systém a odkyseluje organismus. Dle přítomnosti odborného terapeuta.

 

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Velmi účinná tradiční metoda na očistu organismu, proti stresu a chronickým chorobám. Při medové detoxikační masáži zad dochází k odstraňování toxinů z hloubi těla. Odstraňují se usazeniny, jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo hromadí ve svých tkáních v průběhu života. Upozornění: tato masáž není relaxační, může být bolestivá! Intenzitu lze v průběhu masáže korigovat podle aktuální situace přímo s masérem. Taktéž není vhodná při silném ochlupení zad.

 

AKUPRESURA CELÉHO TĚLA

Jedinečná, velmi stará, oblíbená a účinná metoda, při které se používá soustava akupresurních bodů, které reagují na tlak a dotek. Prostřednictvím těchto bodů je možné ovlivňovat veškeré pochody v těle, jednotlivé orgány, ale také psychiku člověka. Pomocí AKU bodů můžeme tělo zbavit akutních i chronických bolestí. Stejné body se využívají také při aplikaci akupunktury. Ke stimulaci se využívá tlaku prstů či tlaku tupých nástrojů. Dle přítomnosti terapeuta.

 

INDIVIDUÁLNÍ LÉČEBNÁ TERAPIE

Prioritou je individuální přístup k našim klientům. V úvodu Vás čeká krátký rozhovor o Vašich potížích či psychickém rozpoložení a poté společně s terapeutem vyberete nejvhodnější techniku či kombinaci různých metod pro nejefektivnější léčbu Vašich obtíží. Dle  přítomnosti odborného terapeuta.

 


MASÁŽE RELAXAČNÍ

 

RELAXAČNÍ MASÁŽ BYLINNÝMI OLEJI „RADUN“

Tato masáž našimi vlastními bylinnými oleji poskytuje úlevu celému organismu a zároveň ho posiluje. Uvolní a protáhne tělo – ať již jsou nohy zatěžovány dlouhým stáním či sezením nebo naopak “uběhané” a záda přetížena sezením u počítače.  Pravidelná celková masáž (1x týdně) přírodními oleji posiluje imunitní systém a zvyšuje odolnost vůči infekcím a zánětům, regeneruje pokožku, svaly i klouby a udržuje naše psychické zdraví.

 

HARMONIZAČNÍ MASÁŽ OBLIČEJE, HLAVY A PLOSEK NOHOU

Velice příjemná a relaxační masáž, uvolňuje stres a napětí, navozuje klid a duševní pohodu. Podporuje regeneraci pokožky a tím potlačuje proces stárnutí. Prokrvením tkáně se zlepší odplavování toxických látek z pokožky, tonizují se obličejové svaly, snižuje se oční tlak, zvyšuje se soustředění a rozjasňuje úsudek. Masáž plosek nohou poté povzbuzuje orgány v těle. Vhodná též pro těhotné ženy.

 

INTUITIVNÍ ENERGETICKÁ MASÁŽ

Tato masáž nemá předem daný žádný rámec. Vše záleží na domluvě během úvodního povídání. Používají se různé techniky např. relaxační masáž, ošetření reflexních bodů, působení na čakry, energetické působení a podporu dechu, zapojení vašich smyslů. Toto setkání je naprosto jedinečné a neopakovatelné. Dle přítomnosti terapeuta.

 

HLUBOCE UVOLŇUJÍCÍ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Aromaterapeutická relaxační masáž od konečků prstů na nohách až po obličej a hlavu v sobě spojuje terapeutickou sílu vědomého doteku s vlastnostmi éterických olejů, které mají léčivé a harmonizační účinky. Je považována za nejkomplexnější ošetření těla. Na výběr máte ze tří, našimi terapeuty pečlivě namíchaných masážních směsí.

 

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI – LOMI

Masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi, je velice příjemná a přitom maximálně relaxační. Základy spočívají v použití speciálních havajských technik využívajících předloktí, prstů a dlaních. Stimuluje krevní oběh, odstraňuje svalovou bolest a pomáhá detoxikaci organismu. Dle přítomnosti odborného terapeuta.

 

RELAXAČNÍ MASÁŽ HLAVY 

Této terapii se také říká „masáž dobré nálady“ nebo „antistresová masáž“. Jejím výsledkem jsou krásné zdravé vlasy a klidná mysl. Uvolní od napětí a uleví od bolesti hlavy.  Provádí se bez použití oleje. Vhodná též pro těhotné ženy.

 

CITRUSOVÁ PÉČE O CHODIDLA 

Je potřeba svým chodidlům věnovat více péče a proto jsem pro Vás připravili speciální osvěžující péči. Dopřejte svým chodidlům jemný peeling a masáž s vůni citrusových plodů od prstů až po lýtka. Vhodná též pro těhotné ženy.

 

ORIENTÁLNÍ MASÁŽ NOHOU (KOUPEL NOHOU A MASÁŽ NOHOU)

Je jednou z nejoblíbenějších technik masáží. Je to hluboce relaxační a energeticko-harmonizační masáž chodidel a lýtek s orientální vůní. Kombinuje uvolňující hmaty, akupresuru, uvolňování kloubů prstů a kotníků, protahování a uvolňování ztuhlého svalstva lýtek. Používáme jak dlaně a prsty, tak také speciální kolíček.

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž lávovými kameny je prastará technika, praktikovaná na Havajských ostrovech a v Číně. Celé tělo je masírováno nahřátými kameny. Teplo kamenů se rozlije po celém těle a uvolní svalové spasmy a blokády. Účinky masáže lávovými kameny cítíte ještě dlouho poté. Neprovádíme v horkých letních dnech.

 

 

DĚTSKÁ MASÁŽ

Jedná se o klasickou relaxační masáž s ohledem na stavbu dětského těla. Může se jednat o masáž celých zad, šíje, beder či jiných partií těla. To vše dle přání rodičů nebo na doporučení maséra. Určeno pro děti od 6 do 12 let.

 

 


MASÁŽE KOSMETICKÉ

 

ANTI AGE DE LUXE RITUÁL – Prvotřídní pěstící péče pro mladistvý vzhled zralé pleti 

Zpomalte běh času. Řada Anti-Age de luxe je určena ženám zralého věku  45+, které si chtějí udržet svěží vzhled a zároveň své pleti dopřát potřebnou výživu. Výjimečné účinky luxusních rostlinných olejů doplňují specifické bioaktivní látky s prokázanými omlazujícími účinky. Základem všech produktů je nejluxusnější éterický olej z damašské růže OTTO, který nádherně voní a podporuje ženskou ušlechtilost. Během působení masky zrelaxujete u masáže plosek či rukou vonným olejem.

 

GUA SHA MASÁŽ OBLIČEJE – botox Dálného východu

Mezi okamžité výhody patří snížení otoků celé tváře a kolem očí. Dále pak uvolňuje svalové napětí, zlepšuje krevní oběh, nastartuje lymfu, výrazně redukuje vrásky, zvedá a napíná pokožku. Jedná se o masáž Gua sha kamenem. 

 

DRY BRUSHING – NEBOLI KARTÁČOVÁ MASÁŽ

Staletími ověřená metoda. Stimuluje krevní oběh celého těla, efektivně bojuje s celulitidou, aktivuje lymfatický systém a vykouzlí krásně hebkou pokožku. Dry brushing (masáž kartáčem na sucho) je jednoduchá procedura s velkým účinkem. Na závěr jemná relaxační masáž kokosovým olejem pro krásně jemnou a vyživenou pokožku. Kartáč dostanete s sebou na domácí použití.

 

RUČNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Ruční lymfatická  masáž obličeje pomáhá odstranit příznaky unavené pleti, smutného výrazu v obličeji nebo kruhů pod očima či podbradku. Využíváme znalosti toku lymfy a jejich detoxikačních účinků. Za pomoci speciálních hmatů stimulujeme lymfatický systém v kůži a podkoží. Pomáháme udržovat lymfu v pohybu, aby nedošlo k zneprůchodnění cév, kterými protéká.

 

AVOKÁDOVÁ HYDRATAČNÍ PÉČE O OBLIČEJ

Vaše pleť potřebuje relaxovat! Při aplikaci avokádové masky s Aloe vera můžete spojit příjemné s užitečným – vedle toho, že zklidňuje, uvolňuje a osvěžuje pokožku, pomáhá také pročistit vaši mysl. Maska mírně chladí a vydatně hydratuje, dodává pokožce energii a pružnost. Lehká konzistence nedráždí a maska se díky ní do pokožky téměř beze zbytku vstřebává. Pleť zůstává hedvábná na dotek a jemně provoněná balzámovou vůní amyrisového dřeva s tóny francouzské levandule.

 

LIPOVÁ DETOXIKAČNÍ OBLIČEJOVÁ PÉČE (PEELING, MASÁŽ, MASKA)

Maska má okamžitý vypínací a projasňující účinek. Včelí med spolu s červeným jílem pomáhají odlučovat odumřelé kožní buňky a toxiny, pleť tak po použití masky zůstává harmonizovaná a zachovává si svěží a mladistvý vzhled. Včelí med a přesličkový extrakt pokožku hydratují a zpevňují.

  • 50 minut / 1 240 Kč

 

LYMFATICKÁ  VAKUOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Masáž pro speciální povzbuzení, lifting a regeneraci pleti obličeje, obzvláště kolem očí, pro prevenci a odstranění mimických vrásek a tukových polštářků, dvojité brady. Zpevňování ochablé pleti, podpůrná léčba akné, zlepšení vzhledu jizev. Zklidňuje a osvěžuje, odstraňuje kruhy pod očima a regeneruje. Vhodná též pro těhotné ženy.

 

LIFTINGOVÝ RITUÁL – ZÁŘIVÁ VYPNUTÁ PLEŤ

Tato kosmetická terapie zahrnuje peeling, masáž a liftingovou alginátovou masku z mořských řas s okamžitým účinkem. Vyloupněte se do krásy s čokoládovou maskou z mořských řas! Slupovací maska má totiž okamžitý viditelný efekt. Zvýší pružnost a tonus zralé, dehydrované či unavené pleti a doslova vaši pokožku nasytí aktivními látkami. Zmizí únava, ochablost i drobné nedokonalosti. Vaší pleti se navrátí pružnost a svěží projasněný vzhled.

 

MASÁŽ DEKOLTU A OBLIČEJE LÁVOVÝMI KAMENY

Při masáži se uvolňují svaly v oblasti tváře, krku a dekoltu. Teplo z kamenů rozproudí krev a působí do hloubky. Tímto dokáže pomoci uvolnit i hluboké svaly obličeje. Uvolňuje z podkoží a ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek. Vhodná též pro těhotné ženy.