Na Vašich služebních cestách Vás i nyní rádi ubytujeme ve Vile Eva.

****

Služební cesty

Milí hosté,
i v těchto dobách Vás na Vašich služebních cestách rádi ubytujeme, a to v těsném sousedství RADUNU ve Vile EVA****. Na pokoji pro Vás bude v ledničce připraveno snídaňové menu a nápoje. 

Půvabná a velmi pozoruhodná Vila EVA v centru lázní Luhačovice byla navržena a postavena v duchu poetického funkcionalismu významným zlínským architektem a stavitelem Viktorem Jandáskem. Vilu z roku 1939 jsme kompletně zrekonstruovali v roce 2019 s cílem zachovat prvorepublikovou atmosféru, avšak v moderním a komfortním stylu.

Vila EVA**** disponuje jedním apartmá s obývacím pokojem a kuchyňkou a dvěma samostatnými dvoulůžkovými pokoji hotelového typu. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem, jeden pokoj má malou vanu. Na pokojích naleznete kvalitní hotelovou kosmetiku, fén, trezor, pantofle a na vyžádání župan. Ve vstupní hale Vily EVA je k dispozici varný set k přípravě teplých nápojů.

Parkování je zajištěno v podzemní garáži Boutique hotelu RADUN****.

V Luhačovicích funguje několik výdejních oken s teplými jídly, která můžete využít pro Vaši večeři po služebních jednáních.

Cena ubytování se snídaní na pokoji:
1 480 Kč / 1 osoba