Menší hotel rodinného typu s prvorepublikovou historií. V tomto duchu jsou i poskytované služby. Výborné chování personálu, exkluzivní jídlo včetně stolování. Dýchá na vás historie s novodobým komfortem.

Líbilo se nám domácí prostředí i velmi příjemná, rodinná atmosféra. Výborná kuchyně, zejména večeře byly skvělé. Personál je vždy ochotný a majitelé hotelu velmi pozorní k hostům. Hotel je na krásném místě. Doporučujeme při pobytu využít i wellness!!

Excelentní večeře o čtyřech chodech a úžasné snídaně s čerstvou kávou připravenou na přání. Personál je připraven splnit každé vaše přání.

Vše bylo naprosto dokonalé. Prohlídka hotelu s osobním příběhem pana majitele až dojemná. Snídaně vynikající, personál profesionální. Mohu jenom doporučit.

Pobyt se nám velice líbil. Perfektní přístup od majitele přes personál na recepci, v restauraci, v prožitkovém klubu až po pokojské. Skvělá kuchyně a servis je jistě předností toto hotelu. Vybavení pokojů je velice pohodlné a útulné a má své kouzlo. Majitelé velice dbají na spokojenost svých hostů. Určitě se na místo budeme rádi vracet.

Příjemné prostředí, personál vždy s úsměvem na tváří, velice příjemný a ochotný vyhovět všem požadavkům. Byli jsme zde na valentýnském pobytu s balíčkem Člověče zastav se a opravdu jsme byli nadmíru spokojeni.

Útulné pokoje, výborné jídlo, osobnost majitele, příjemný personál, citlivě rekonstruovaný památkově chráněný objekt.

Jedinečný hotel s úžasnou atmosféru a naprosto dokonalým personálem. O skvělé kuchyni ani nemluvě…. Večerní čtyřchodove menu byl skutečný gurmánský zážitek. Ale to bylo hodnocení všech hostů, na tom jsme se shodli všichni přítomní u večeří… A nakonec prohlídka funkcionalistické vily s panem majitelem mě utvrdila v tom, že jsou u nás skvělí lidé…

Velmi hezký hotel v klidné části.
Personál velmi pohodový, usměvavý, ochotný.
Servis na velmi vysoké úrovni.
Kuchyně vynikající.
Velmi doporučujeme.
Nezkusíš – nevíš 🙂

Cítili sme sa výborne. Potešil nás milý a vždy usmievavý personál, výborne jedlo, krásne obnovená funkcionalistická budova, k tomu citlivo prispôsobený interiér. Ocenili sme príjemné wellness služby a dobrý prístup do mesta. V balíčku služieb bola aj návšteva Mestskej plavárne v tesnej blízkosti hotela, čo je veľké plus.Určite si návštevu Luhačovic a hotela RADUN zopakujeme.