Přijďte na ochutnávku Lesní mysli s Janou Tesařovou

Ochutnejte Lesní mysl, finskou metodu sebepéče a seberozvoje. Zažijte léčivou sílu lesa. Odhoďte stres, zrelaxujte. Vyzkoušejte si mindfulness v přírodě.

Ve čtvrtek 17. 8.  2023 od 15:00 hodin

Co vás čeká? S certifikovanou instruktorkou Janou Tesařovou se projdeme parkem v blízkosti Boutique hotelu RADUN a lesem nad Bílou čtvrtí. Bude to nenáročná procházka s krátkými (nefyzickými) cvičeními, které přinášejí odpočinek i osvěžení. Posilují bytí v přítomnosti a vnímání všemi smysly. Jsou cestou k pozitivnímu myšlení a novým pohledům. Procházka bude trvat asi 2 hodiny.

Víte, že během pobytu v lese klesá hladina stresových hormonů? Zvyšuje se schopnost imunitního systému? Rozzařuje se vám úsměv a dlouhodobě se zlepšuje nálada? Dozvíte se výsledky výzkumů, které to ukazují. Z workshopu si odnesete také tipy a informace, které můžete uplatnit v každodenním životě.

Lesní mysl je finský koncept, který vychází z vědecky podložených účinků lesa a zvolených cvičení na naši psychiku i tělo. Podobné metody pocházejí z Japonska, kde se jim říká lesní lázeň nebo lesní koupel. V USA a dalších zemích zase můžete něco podobného najít pod názvem lesní terapie. Více info najdete na www.lesnimysl.cz.