Podzimní celodenní kurzy meditace

Milí přátelé, srdečně Vás zveme na jedinečné semináře o buddhistické nauce a meditaci uznávaného tibetského učitele Tsewang Norbu Viveka.

Jednodenní semináře uskutečníme 7. a 8. listopadu 2017 u nás v Boutique hotelu RADUN**** Luhačovice.

Zážitkový a praktický seminář tibetského lektora bude zaměřený na základní principy buddhismu a zejména na praxi meditace. V rámci celodenního kurzu se dozvíte, jak meditovat a co vlastně meditace je. Budete moci pod vedením lektora vyzkoušet klidovou meditaci v sedě nebo také meditaci v pohybu. Seminář začne v 9:00 hodin a potrvá přibližně do 18:00 hodin. Překladatel je zajištěn. V průběhu semináře bude k dispozici voda, místní bylinný čaj a v rámci polední pauzy nás čeká společný tříchodový oběd v Restaurantu REPUBLIKA.

Cena jednodenního kurzu včetně občerstvení a oběda              1 500 Kč
Maximální počet účastníků kurzu je 15 osob.
Rezervace a další informace Vám rádi sdělíme na recepci: tel. 577 103 692 nebo e-mailem recepce@hotelradun.cz

Tsewang Norbu Vivek vystudoval buddhismus ve škole ,,Maha-Bodhi Society, Bangalore“ a následně na univerzitě ,,Arya Vidya shala school, Bangalore.“ Buddhismus vyučoval ve významných buddhistických klášterech v Indii, Thajsku a Švýcarsku. V současné době je prezidentem ,,International Fellowship of Buddhist Youth Ladakh“, organizace zaměřené na duchovní a osobní rozvoj mladých lidí z Malého Tibetu. Za zásluhy při šíření buddhismu získal pan Vivek od svého mistra titul ,,DHAMMACARI“.