Nové gurmánské menu

Máme pro Vás připraveno nové menu! 

Šéfkuchař David Pavlačka spolu se svým týmem připravil novou verzi gurmánského menu, ve kterém tradičně využívá lokální sezónní ingredience – zvěřinu, topinambur, rakytník, ostružiny nebo třeba jalovec. Suroviny se pod rukama radunských mistrů kuchařů proměňují v pokrmy, které uspokojí opravdové gurmány a stanou se pro Vás nezapomenutelným zážitkem.

Na co se můžete těšit? V nabídce předkrmů najdete třeba vegetariánské chřestové ragú nebo jehněčí paštiku s rybízovým kaviárem. Pro gurmány jsou připravené zajímavé polévky jako karotková s koriandrem nebo květáková s červenou řepou. Nenechte si ujít ani klasický kuřecí vývar, ovšem v mistrovském podání. U hlavních jídel bychom rádi vyzdvihli jehněčí kolínko z farmy Rudimov s jarní nádivkou a pyré z konfitovaného česneku nebo skvělé dančí ossobuco s rizotem z mladého špenátu. Sladkou tečkou na konci menu může být například malinová šachovnice nebo tradiční francouzský věneček Paris-Brest.

Pro vaše setkání s rodinou a přáteli nebo pro obchodní schůzku se hodí krásné prostředí a lahodné jídlo a spolu s dokonalým servisem Vám přesně toto může Restaurant Republika nabídnout. Tým kuchařů spolu s našimi sommeliéry dbají na dokonalý soulad jídla s vínem.

Restaurant Republika, místo s jedinečným genius loci, se nachází v Boutique hotelu RADUN**** v luhačovické Bílé čtvrti. Otevřeno bude mít, ihned jakmile nám to dovolí, denně od 12:00 do 15:00 hodin, kdy nabízí Denní labužnické menu, a poté od 18:00 do 21:00 hodin s nabídkou Večerního čtyřchodového gurmánského menu.