LiStOVáNí Lukáše Hejlíka opět v Radunu

V neděli 29. října od 15:30 hodin se do Radunu opět vrací jedinečný projekt Lukáše Hejlíka LiStOVáNí. Tentokrát bude listovat v knize s názvem Národní opruzení její autorka bloggerka Karolína Zoe Meixnerová spolu s hercem Pavlem Oubramem.

LiStOVáNí.cz: Literární hysterie (spoluúčinkuje Karolína Zoe Meixnerová)

Ve škole nás naučili, že Babičku napsala Božena Němcová. Aktivnější učitelé pro zajímavost dodali, že to byla pěkná rajda, tedy Božena, nikoliv Babička. Literární hysterie své hrdiny zbavuje nálepek a popisuje jejich životy tak, jak skutečně proběhly. Plus mínus. Literatura je sexy, stejně jako knížka Průvodce literární hysterií 19. století od české influencerky, popularizátorky literatury Karolíny Zoe Meixnerové, známé také jako „cojezoe“. Teď se vydává na turné s projektem Listování, také proto, aby představila svou poslední knihu, Národní opruzení.– účinkují: Karolína Zoe Meixnerová a Pavel Oubram– v roce 2022 vydalo nakladatelství CooBo

Rezervace míst na telefonu: 577 103 692 nebo emailem: recepce@hotelradun.cz

 

 

 

 

 

 

Co je to LiStOVáNí?

Pod dnes již známým pojmem LiStOVáNí se skrývá scénické čtení, které je představeno v podobě přibližně hodinového vystoupení. Během něj se mohou diváci přenést do děje a atmosféry samotné knihy, která je přitažlivou formou odprezentována menšímu obecenstvu. Můžete se tedy těšit na dýchající představení s rekvizitami, kostýmy, hudbou, začátkem a koncem. Tento projekt je určen pro všechny generace a dokazuje, že kniha má stále veledůležitou roli v oblasti kultury a literatury. Za mimořádný přínos v oblasti propagace čtenářství získalo LiStOVáNí cenu Nadace Český literární fond.