Labužnický večer s Miroslavem Mackem

Ve čtvrtek 28. února 2019 Vás zveme do Restaurantu REPUBLIKA na Labužnický večer s Petrou a Miroslavem Mackovými – autory knihy „Labužníkem na plný úvazek“.

Požitkářství sice nemusí hrát ve Vašem životě takovou roli jako ve starém Římě, nebrání to však tomu, abyste se při této jedinečné degustační večeři v komorním prostředí Restaurantu REPUBLIKA setkali se známým labužníkem Miroslavem Mackem a jeho krásnou mladou chotí – sommeliérkou Petrou Hrochovou Mackovou. Při neformálním setkání s těmito labužnickými průvodci budete mít možnost získat knihu i s autogramem a zároveň příležitost dozvědět se, jak se labužníkem stát, jaké vybrat prostředí, jak důležitá je hudba, jak zvolit správné menu, jak snoubit víno s pokrmy a další zajímavé „gurmánské“ informace.

Kniha „Labužníkem na plný úvazek“ není jen obyčejnou kuchařkou (i když 112 receptů stojí určitě za vyzkoušení), ale je i labužnickým průvodcem a rádcem.

Miroslav Macek (1944) – jazykovědec, politik, zubní lékař, spisovatel, novinář a překladatel     Petra Hrochová Macková (1981) – sommeliérka, bloggerka, spisovatelka