Vzácní hosté,
jsme šťastni, že čtete naše dopisy, jsme šťastni, že vidíte tuto stránku.
Tuto stránku můžete uvidět jen díky našemu dopisu, který jste obdrželi do svých emailových schránek, je to nabídka FIRST MINUTE jen pro Vás.

Těšíme se na Vás vbrzku a doufáme, že to nebude až v létě, ale přijedete i teď v zimě, či na jaře, a to třeba jen na malé zastavení, na krátké několikadenní nadechnutí našeho čistého luhačovického vzduchu, do našeho bezpečného světa plného lidské blízkosti.
Vaši Jana a Marek Nesázalovi

Přinášíme Vám opět možnost časného nákupu Vaší letní dovolené pro rok 2023: Váš oblíbený FIRST MINUTE!
Rezervujte včas, rezervujte výhodně a dopřejte si DELŠÍ DOVOLENOU, neboť to je ta nejúžasnější kombinace FIRST MINUTE!

Můžete objednávat přímo s termínem nebo ve formě poukazu, který využijete dle libosti a Vašeho prostoru pro relaxaci v létě 2023.
Vybírejte z nabídky našich pobytů od 4 nocí, pokoje Harmonie a Sluneční jsme letos přichystali pro 7nocové pobyty od soboty do soboty.

Zvýhodnění 15 % pro Vás, naše milé hosty, můžete využívat při objednávce a platbě do 31. ledna 2023.

Pro Vaše pobyty s dětmi máme nachystánu sousední nově zrekonstruovanou Vilu EVA**** se snídaní a případně možností obědů v Boutique hotelu RADUN****.
I k tomuto ubytování Vám rádi poskytneme zvýhodnění FIRST MINUTE.

Nelze využít v termínech kongresů, otevírání pramenů, státních svátků a případných dalších termínů, které si vyhrazuje stanovit Boutique hotel RADUN****.

Platbu FIRST MINUTE též nelze realizovat benefitními kartami a poukázkami.

Pro objednávku pobytu se zvýhodněním za včasný nákup nás prosím neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 577 103 692 nebo prostřednictvím elektronické pošty na adrese: recepce@hotelradun.cz do 31. ledna 2023.