Máme otevřeno, buďte vítáni!

Místo k moři – do Radunu! Bukujte své letní termíny!

 

Vzácní hosté, milí přátelé,
s radostí a doufáním, že to tak opravdu bude :-), oznamujeme, že tedy snad a najisto 25. 5. 2020 Radun opět otevře svou náruč pro hosty!
Oznamujeme Vám, že na recepci Vás již brzy přivítá úsměvem Maruška, Jitka a Jakub, že pečlivé ruce Pavly a Jany pro Vás již brzy krásně připraví pokoje, že v kuchyni se již brzy zahřeje pomyslná plotna s dobrotami Davida a Davídka. Od žlutého baru se opět usmějí Simona, Sandra a Zuzana a představí Vám své nové dva kolegy Martina a Radka. A též vlídné ruce Andrejky a dalších terapeutů jsou již připraveny k lidskému pohlazení!
Zkrátka, zas a znovu zní a budou znít v uších nás všech krásná slova pana Martiníka, zakladatele Radunu: „Nebudete u nás cizincem, ale vzácným naším hostem.“
A my dodáváme: „Který v přítele se časem mění.“

 

9. 4. 2020 Zelený čtvrtek

Drazí hosté, vzácní přátelé,
letos prožijeme opravdu velice zvláštní Velikonoce.

Neuskuteční se tradiční společenské záležitosti, církevní obřady, rodinné návštěvy, pomlázka a také … nepřijedou hosté k nám do Radunu.
Navzdory tomu to však mohou být Velikonoce, na které nikdy nezapomeneme. Můžeme je totiž oslavit velice prostě a skromně
a v kruhu nejbližší rodiny velmi hluboce.

Epidemie nového koronaviru mění svět. My v Radunu věříme, že nás tato bezprecedentní situace něčemu učí, že něco starého umírá a pokud se necháme poučit, zrodí se nové, lepší. Možná právě proto zažijeme tyto jedinečné Velikonoce, abychom lépe porozuměli jejich pravému smyslu a hlouběji pochopili příběh o smrti a znovuzrození.

Vstupme tedy no nové éry s vírou, pokorou a odvahou, obohaceni jedinečnými zkušenostmi. Těšíme se, že již brzy budeme moci otevřít a přivítat Vás v bezpečném prostoru znovuzrozeného Radunu.
Krásné Velikonoce!
Jana a Marek Nesázalovi
a celá Vaše Radun rodina

 

25. 3. 2020

Drazí hosté, vzácní přátelé,
moc Vám děkujeme za Vaše povzbuzující zprávy a telefonáty. Děkujeme, že na nás myslíte a že nám fandíte.
Děkujeme, že Vaše aktuální rezervace pobytů nestornujete, ale přesunujete. My a našich 20 zaměstnanců si toho velice vážíme!
Vaše přízeň nás velmi motivuje překonat dobu zavření a těšit se na Vás, přestože nyní nikdo nedokážeme určit přesný termín našeho nového otevření.

Ano, přesně tak to my vnímáme: bude to NOVÉ OTEVŘENÍ. Nové otevření nás všech. Věříme, že všichni na Zemi si z těchto dnů odneseme mnoho pozitivního do budoucna, bylo by možné jmenovat mnoho krásných lidských hodnot, které se v těchto dnech objevují.
Naše NOVÉ OTEVŘENÍ bude IHNED poté, kdy nám to bude dovoleno 🙂

Těšíme se, že brzy poctíte náš hotel svou přítomností, že budeme znovu společně prožívat příjemné klidné chvíle v bezpečí našeho malého hotelu s naším personálem, který pro Vás chystá potěšení s dobrým jídlem, vínem, kávou, s naším úsměvem a doslova s obsluhou „v rukavičkách“. Luhačovice jsou malé lázně, lázně klimatické, lázně známé svými účinky pro posílení imunity a dýchací soustavy.

Věříme tedy, že právě Radun v Luhačovicích bude tím správným a bezpečným místem pro Vaši letošní dovolenou.
Rezervujte si prosím letní termíny, většina pobytů z března a dubna je přesouvána právě do léta, termíny se tedy velmi plní.

V dokonalé úctě
Jana a Marek Nesázalovi,
a celá Radun rodina

Naše hotelová recepce pro Vás je otevřena ve všední dny od 9:00 do 14:00 hodin, telefonicky na čísle 577 103 692 nebo na  recepce@hotelradun.cz