Lékařské konzultace tibetského lékaře Tsewang Smanly

Zveme Vás na zdravotní konzultace tibetské medicíny s tibetským lékařem Dr. Tsewangem Smanlou ve dnech 26. – 27. 2. 2019.

Dr. TSEWANG SMANLA je sedmou generací známé rodinné tradice tibetských lékařů a má dlouholetou praxi v exilovém Ladakhu v severní Indii. Jeho otec i on sám studovali u jednoho z největších lámů a lékařů tibetské medicíny 20. století dr. Trogawa Rinpočeho.  TSEWANG SMANLA založil v roce 1990 nadaci Yuthog – tibetská medicína. Nadace Yuthog je centrum pro výcvik mladých Ladačanů a nyní už i západních zájemců v oborů tibetské medicíny. Dr. TSEWANG SMANLA patří mezi tibetské lékaře, kteří pravidelně působí v Evropě a zaměřuje se na léčivé byliny z různých oblastí tibetské medicíny.

Program individuálních lékařských konzultací:
úterý 26. 2.     9:00 – 19:00
středa 27. 2.   9:00 – 19:00

Konzultace je potřeba předem načasovat, proto je nutná rezervace na telefonu: 577 103 692 nebo emailem: recepce@hotelradun.cz

Individuální lékařská konzultace
Základní lékařská konzultace trvá 30 – 45 minut, cena 700 Kč a bude tlumočena z angličtiny. Na konzultaci si prosím přineste ranní moč. Zahrnuje diagnostiku (pulsní, močová, zkoumání jazyka a dalších symptomů) a následné doporučení léčebných opatření, popřípadě lékař předepíše bylinné léky. Někteří lidé ale léky nepotřebují, ke zdraví a rovnováze jim stačí úprava stravy a návyků. Tibetský lékař následně zůstává se svým pacientem v emailovém kontaktu, aby mohl evaluovat průběh léčení. Pan doktor Tsewang Smanla přijíždí do Evropy častěji a je možné konzultaci zopakovat.

Tibetská medicína
je starodávný systém, založený na hlubokém poznání propojení těla, energie dechu a mysli. Tradiční tibetská medicína se v praxi uplatňuje již tisíce let. Nabízí celostní přístup v péči o zdraví. Je vhodná hlavně na léčení dlouhodobých chronických problémů, únavy, stresu, nespavosti, disharmonie vnitřních energií. Tibetská medicína jako holistický systém oficiálně uznávaný v Indii, Číně a dalších zemích, úspěšně pomáhá miliónům lidí udržovat zdraví a rovnováhu těla a mysli.