SEZÓNNÍ NABÍDKA:

MASÁŽ BYLINNÝMI MĚŠCI S HIMALÁJSKOU SOLÍ 

Máte rádi teplo a vůni bylinek? Neváhejte zkusit jedinečnou masáž bylinnými měšci.

Tato masáž působí na všechny smysly vašeho těla. Teplo uvolňuje svaly, prohřívá namáhané klouby, otevírá póry pro směs bylin a himálajské soli. Tato kombinace tiší bolest, dodává minerály, posiluje imunitní systém a odkyseluje organismus.

 

DETOXIKAČNÍ OBLIČEJOVÁ PÉČE S FRANCOUZSKÝM JÍLEM

Nechte svou pleť zazářit. Tato úžasná péče zahrnuje jak detoxikační pleťovou masku s francouzským zeleným jílem, tak uvolňující, relaxační obličejovou masáž. Zelený jíl pleť zpevňuje, vyhlazuje, vyživuje, čistí, zbavuje nežádoucí mastnoty a hlavně detoxikuje. Následující masáž uvolní napětí a stres.

Masku Vám terapeut připraví na místě dle typu vaší pleti.

 

CANDELLA MASSAGE

v překladu  „masáž svíčkou“, je originální relaxační metodou a jedinečným, nevšedním, relaxačním zážitkem.

Tato harmonizující masáž vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit klidné pohody a dokonalého uvolnění. Jedinečná kompozice látek v sobě skrývá dokonalé uvolnění těla i mysli, rozpuštění stresu a úžasnou obnovu energie. Oheň této svíčky nejenže vytváří romantickou a uklidňující atmosféru, ale navíc poskytuje i příjemně zahřátý masážní olej.

MASÁŽE LÉČEBNÉ:

INDIVIDUÁLNÍ LÉČEBNÁ TERAPIE

Prioritou je individuální přístup k našim klientům. V úvodu Vás čeká krátký rozhovor o Vašich potížích či psychickém rozpoložení a poté společně s terapeutem vyberete nejvhodnější techniku či kombinací různých metod, které Vám budou ušity přímo na míru k co nejefektivnějšímu odstranění Vašich obtíží.

 

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Velmi účinná tradiční metoda na očistu organismu, proti stresu, chronickým chorobám a opotřebování. Při medové detoxikační masáži zad dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla. Odstraňuje usazeniny, jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života.

 

REFLEXNÍ TERAPIE PLOSEK NOHOU

Jedna z nejúčinnějších metod alternativní medicíny, která využívá skutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají svoje reflexní místo na chodidle. Preventivní i léčebná metoda při bolesti zad a uvolnění svalových křečí. Doporučujeme kombinaci s masáží zad a šíje.

 

RUČNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Odplavení škodlivin, proti celulitidě a otokům, zlepšení elasticity pokožky. Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního. Je to jediný systém, jenž uchovává a transportuje z těla ven škodliviny, které vznikají při funkci organismu. Pohyby jsou velmi pomalé, krouživé a jemné, avšak velmi účinné.

 

BAŇKOVÁNÍ (vakuoterapie) – léčba baňkami

Velmi efektivní metoda při odstraňování bolestí zad, kloubů, hlavy, na otoky či jen obyčejné nachlazení. Díky silnému prokrvení dochází k rychlému uvolnění svalů a ovlivnění i Vašich orgánů. Již po jednom zákroku se mohou dostavit pozitivní výsledky a nečekaná úleva.

 


MASÁŽE RELAXAČNÍ:

ENERGETICKÁ HARMONIZAČNÍ MASÁŽ

Jemná zklidňující terapie zaměřená na harmonizaci těla, energetických drah a mysli. Kdo si potřebuje opravdu odpočinout, zapomenout na stres a starosti a chce nechat své myšlenky jen tak plout jistě ocení tuto jemnou terapii.

AROMATERAPEUTICKÁ  MASÁŽ

Je krásným, jemným a voňavým tancem doteků na Vašem těle od konečků prstů nohou až po vlasovou část hlavy s použitím vlastních přírodních olejů „RADUN“.

 

 HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI – LOMI

Základy spočívají v použití speciálních havajských technik využívajících předloktí, prstů a dlaních. Masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi, je velice příjemná a přitom maximálně relaxační. Stimuluje krevní oběh, odstraňuje svalovou bolest a pomáhá detoxikaci organismu.

 

RELAXAČNÍ MASÁŽ HLAVY 

Této terapii se také říká „masáž dobré nálady“ nebo „antistresová masáž“. Jejím výsledkem jsou krásné zdravé vlasy a klidná mysl. Uvolní od napětí a uleví od bolesti hlavy.  Provádí se bez použití oleje.

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž lávovými kameny je prastará technika, praktikovaná na Havajských ostrovech a v Číně. Celé tělo je masírováno nahřátými kameny. Teplo kamenů se rozlije po celém těle a celkově jej uvolňuje. Doporučujeme v chladnějších měsících. Účinky masáže lávovými kameny cítíte ještě dlouho poté.

 

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Je upravenou formou relaxační masáže. Mezi zásadní rozdíly patří prioritní zaměření na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Doporučujeme pře i  po sportovním výkonu. Navozuje vyšší svalovou aktivitu, pomáhá k prohřátí zatěžovaných partií a podobně jako jiné masáže přispívá k navození celkové duševní i tělesné pohody.

 

DĚTSKÁ MASÁŽ

Jedná se o klasickou relaxační masáž s ohledem na stavbu dětského těla. Může se jednat o masáž celých zad šíje, beder či jiných partií těla. To vše dle  přání rodičů nebo na doporučení maséra. Určeno pro děti od 6 do 12 let.

 

PÁROVÉ RADUNSKÉ MASÁŽE ZAD….ANEB JAK SE NAUČIT ZÁKLADY MASÁŽE

Vzájemný dotek je starý jako lidstvo samo, je léčivý, laskavý a magický.

Počátky masáží jsou odvěké a léčebný dotek je přirozený všem kulturám. Proto je těžké přiřknout masážnímu doteku přesné počátky, přestože různé odkazy dokládají roli masáže od pradávna až do současných dob.

Tento zájmový kurz masáže zad vedou naši zkušení terapeuti, kteří Vás zasvětí do tajů masáží a naučí Vás jak si správně a účinně vzájemně ulevit od napětí svalů, bolesti a zároveń bude tato technika přínosem pro Vás i Vaše blízké.


MASÁŽE KOSMETICKÉ:

LYMFATICKÁ  VAKUOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Masáž pro speciální povzbuzení, lifting a regeneraci pleti obličeje, obzvláště kolem očí, pro prevenci a odstranění mimických vrásek a tukových polštářků, dvojité brady. Zpevňování ochablé pleti, podpůrná léčba akné, zlepšení vzhledu jizev. Zklidňuje a osvěžuje, odstraňuje kruhy pod očima a regeneruje.

 

CITRUSOVÁ PÉČE O CHODIDLA 

Je potřeba svým chodidlům věnovat více péče a proto jsem pro Vás připravili speciální osvěžující péči. Dopřejte svým chodidlům jemný peeling a masáž s vůni citrusových plodů od prstů až po lýtka.

 

KOKOSOVÉ ROZMAZLOVÁNÍ

Lehkost a uvolnění Vám přinese tato masáž s peelingem a masáží kokosovým olejem. Peeling jemně Vaši pokožku zbaví odumřelých buněk a připraví na masáž čistým teplým kokosovým olejem.

 

MASÁŽ DEKOLTU A OBLIČEJE lávovými kameny

Při masáži se uvolňují svaly v oblasti tváře, krku a dekoltu. Tepelná energie z kamenů rozproudí krev a působí do hloubky. Tímto dokáže pomoci uvolnit i hluboké svaly obličeje. Uvolňuje z podkoží a ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek. Tuto masáž vřele doporučujeme v kombinaci s Indickou masáží hlavy.

HARMONIZAČNÍ MASÁŽ OBLIČEJE A HLAVY S REFLEXNÍMI PRVKY

Podporuje správné fungování celého těla. Příznivě ovlivňuje vzhled, odstraní vrásky, oteklé oči a svalové napětí v obličeji způsobené stresem a nezdravým životním stylem. Masáží a stlačováním bodů dochází k hluboké relaxaci a ovlivnění orgánů.


PÉČE VHODNÁ (NEJEN) PRO TĚHOTNÉ:

HARMONIZAČNÍ MASÁŽ OBLIČEJE, HLAVY A PLOSEK NOHOU

Jemná harmonizující masáž umožní celkové zklidnění a maximální naladění na miminko. Tato masáž přispívá ke změně potíží, které se v tomto období zcela přirozeně objevují. Zmírňuje otoky dolních končetin a podporuje správnou funkci orgánů.