Zážitková gastronomie

****

Restaurant Republika

Zjistit více

Zážitková gastronomie

****

Restaurant Republika

Zjistit více

Zážitková gastronomie

****

Restaurant Republika

Zjistit více

Koncept Restaurantu REPUBLIKA je založen na prvorepublikové tradici domu Radun. Nabízíme svým hostům zážitkovou individuální gastronomii se snoubenými víny, kvalitní kávové menu, paletu prémiových rumů a jiné gurmánské zážitky. Naši kuchaři používají čerstvé a osobně vybrané ingredience a menu sestavují tak, aby chuťově ladilo. Dodavatelé surovin a nápojů jsou z velké části regionální producenti. Zelené bylinky vyrostly přímo na zahrádce, která je součástí naší terasy. Poznáte ten rozdíl! Naší upřímnou snahou je, aby jídlo u nás připravené nejen nasytilo a chutnalo, ale také aby inspirovalo mysl a pohladilo  na duši. S tímto motivem Radun v roce 1928 vznikl a my s úctou pokračujeme.

Gastronomické zážitky po celý den

Vitální snídaně pro hotelové hosty

, od 8:00 do 10:00 hodin

podáváme formou bohatého bufetu s čerstvými pochoutkami přímo z kuchyně

Polední labužnické menu

, od 12:00 do 15:00 hodin

denně čerstvé s láskou připravované polední menu podáváme v příjemné stylové atmosféře

Odpolední občerstvení pro hotelové hosty

, od 15:00 do 16:00 hodin

domácí čerstvě připravený dezert s vybraným nápojem z našeho kávového nebo čajového menu

Večerní gurmánské čtyřchodové menu

, od 18:00 do 20:00 hodin

Zážitkové večerní gurmánské menu spolu se snoubenými víny, je naší interpretací prvorepublikové kuchařské školy, obohacené kreativitou našeho mladého kuchařského týmu. Jeho upřímným přáním je, aby Vám jídlo u nás připravené přineslo nevšední zážitek. Aby Vás nejenom nasytilo a chutnalo Vám, ale také aby inspirovalo a povzbudilo Vaši duši.

Vzhledem k limitované kapacitě naší restaurace doporučujeme rezervaci předem na telefonním čísle 577 103 692.

K laskavému povšimnutí

Než nás poctíte svou návštěvou, pohleďte prosím na aktuální Polední labužnické menu a též na Večerní gurmánské čtyřchodové menu.

Po domluvě Vám rádi také nabídneme jídla vegetariánská, bezlepková apod. Informujte nás prosím předem, abychom vám mohli sestavit menu na míru.

Každé úterý a sobotu je večerní příjemná atmosféra doplněna romantickým klavírním doprovodem.

Nabízíme

Vinotéka s příběhem

Stejně tak jako Radun samotný, mají všechna vína v jeho vinotéce svůj vlastní jedinečný příběh… Náš sommeliér, který vína do vinotéky vybírá, je přesvědčen, že dobré víno má duši, v níž se odráží osobnost lidí, kteří mu jeho příběh vdechli. Taková vína mají co říct, mohou inspirovat a dokonale doplnit chvíle strávené v Radunu a právě na taková vína se u nás můžete těšit. Vyškolený personál vám ochotně poradí a doporučí víno právě pro vás. Navíc pokud vám vína natolik zachutnají, že si je budete chtít vychutnat i v domácím prostředí, můžete si je u nás zakoupit s sebou.

Káva

Káva by měla být zážitkem, a proto dbáme na to, aby espresso dostálo svému původu a přineslo vám ten pravý požitek. Kvalitní, přímo pro nás pražená, káva Radun, správný tlak kávovaru a teplota vody, to jsou jen základní parametry pro chutné espresso a nezbytný základ pro jakoukoliv další kávovou variantu. Ke kávě navíc neodmyslitelně patří i domácí dezert, jež pro vás připravujeme denně čerstvý a můžete si jej dát například v odpoledních hodinách na našem Radunském nádvoří.

Rumy

Milovníci destilátů ocení další část našeho sortimentu, kterým jsou nejkvalitnější prémiové rumy dovážené z nejrůznějších oblastí jižní Ameriky a Karibiku. Stejně jako vína, i naše rumy pro Vás vybíráme s láskou a pečlivostí.