Zážitková gastronomie

****

Restaurant Republika

Zjistit více

Zážitková gastronomie

****

Restaurant Republika

Zjistit více

Zážitková gastronomie

****

Restaurant Republika

Zjistit více

Koncept Restaurantu REPUBLIKA je založen na prvorepublikové tradici domu Radun. Nabízíme svým hostům zážitkovou individuální gastronomii se snoubenými víny, kvalitní kávové menu, paletu prémiových rumů a jiné gurmánské zážitky. Naši kuchaři používají čerstvé a osobně vybrané ingredience a menu sestavují tak, aby chuťově ladilo. Dodavatelé surovin a nápojů jsou z velké části regionální producenti. Zelené bylinky vyrostly přímo na zahrádce, která je součástí naší terasy. Poznáte ten rozdíl! Naší upřímnou snahou je, aby jídlo u nás připravené nejen nasytilo a chutnalo, ale také aby inspirovalo mysl a pohladilo  na duši. S tímto motivem Radun v roce 1928 vznikl a my s úctou pokračujeme.

Gastronomické zážitky po celý den

Vitální snídaně pro hotelové hosty

, od 8.00 do 10.00

podáváme formou bohatého bufetu s čerstvými pochoutkami přímo z kuchyně.

Polední labužnické menu

, od 12.00 do 15.00

denně čerstvé s láskou připravované polední menu podáváme v příjemné stylové atmosféře.

Odpolední občerstvení pro hotelové hosty

, od 15.00 do 16.00

domácí čerstvě připravený dezert s vybraným nápojem z našeho kávového nebo čajového menu.

Večerní gurmánské čtyřchodové menu

, od 18.00 do 20.00

Večerní gurmánské menu spolu se snoubenými víny, je naší interpretací prvorepublikové kuchařské školy, obohacené kreativitou našeho mladého kuchařského týmu. Jeho upřímným přáním je, aby Vám jídlo u nás připravené přineslo nevšední zážitek. Aby Vás nejenom nasytilo a chutnalo Vám, ale také aby inspirovalo a povzbudilo Vaši duši.

Vzhledem k limitované kapacitě naší restaurace doporučujeme rezervaci předem na telefonním čísle 577 103 692.
Můžete u nás uspořádat také firemní akce, rodinné oslavy či svatby.

K laskavému povšimnutí

Než nás poctíte svou návštěvou, pohleďte prosím na aktuální Polední labužnické menu a též na Večerní gurmánské čtyřchodové menu.

Po domluvě Vám rádi také nabídneme speciální pokrmy pro děti, jídla vegetariánská, bezlepková apod. Informujte nás prosím předem, abychom vám mohli sestavit menu na míru.

Každé úterý a sobotu je večerní příjemná atmosféra doplněna živým klavírním doprovodem.

Nabízíme

Vinotéka s příběhem

Stejně tak jako Radun samotný, mají všechna vína v jeho vinotéce svůj vlastní jedinečný příběh… Náš sommeliér, který vína do vinotéky vybírá, je přesvědčen, že dobré víno má duši, v níž se odráží osobnost lidí, kteří mu jeho příběh vdechli. Taková vína mají co říct, mohou inspirovat a dokonale doplnit chvíle strávené v Radunu a právě na taková vína se u nás můžete těšit. Vyškolený personál vám ochotně poradí a doporučí víno právě pro vás. Navíc pokud vám vína natolik zachutnají, že si je budete chtít vychutnat i v domácím prostředí, můžete si je u nás zakoupit s sebou.

Káva

Káva by měla být zážitkem, a proto dbáme na to, aby espresso dostálo svému původu a přineslo vám ten pravý požitek. Kvalitní káva Radun, správný tlak kávovaru a teplota vody, to jsou jen základní parametry pro chutné espresso a nezbytný základ pro jakoukoliv další kávovou variantu. Na Radudu vám jich nabízíme skutečně spoustu, včetně bezkofeinové varianty či studených variací. Ke každé kávě navíc neodmyslitelně patří i domácí dezert, jež pro vás připravujeme denně čerstvý a můžete si jej dát například v odpoledních hodinách na našem Radunském nádvoří.

Rumy

Milovníci destilátů ocení další část našeho sortimentu, kterým jsou nejkvalitnější prémiové rumy dovážené z nejrůznějších oblastí jižní Ameriky a Karibiku. Stejně jako vína, i naše rumy pro Vás vybíráme s láskou a pečlivostí.