individuální přístup k hostům, prvorepublikový servis,
vynikající kuchyně,
umístění hotelu je téměř v centru a přesto je zde klid
blízkost pramene Aloiska
blízkost městské plovárny

Pobyt na hotelu Radun byl naprosto úžasný. Do posledního splnil přesně to, co jsem očekával. Klid, pohoda, perfektní služby a všudypřítomný úsměv a ochota. Byl jsem skutečně hýčkán personálem. V hotelu je cítit prvorepublikový duch, provoněný funkcionalistickou noblesou, který mu vdechli jeho majitelé a již zmíněný skvělý personál. Nelze nezmínit i skvělou „kuchyň“. Hotel mohu jen doporučit a vždy se do něj budu rád vracet.

– ochotný a vstřícný personál
-čistota
-perfektní polopenze
-osobní kontakt s p.ředitelem hotelu, jeho kreativita, pracovní nasazení
-spokojenost s masážemi

Jedinečný hotel s úžasnou atmosféru a naprosto dokonalým personálem. O skvělé kuchyni ani nemluvě…. Večerní čtyřchodove menu byl skutečný gurmánský zážitek. Ale to bylo hodnocení všech hostů, na tom jsme se shodli všichni přítomní u večeří… A nakonec prohlídka funkcionalistické vily s panem majitelem mě utvrdila v tom, že jsou u nás skvělí lidé…

Velmi hezký hotel v klidné části.
Personál velmi pohodový, usměvavý, ochotný.
Servis na velmi vysoké úrovni.
Kuchyně vynikající.
Velmi doporučujeme.
Nezkusíš – nevíš 🙂

Cítili sme sa výborne. Potešil nás milý a vždy usmievavý personál, výborne jedlo, krásne obnovená funkcionalistická budova, k tomu citlivo prispôsobený interiér. Ocenili sme príjemné wellness služby a dobrý prístup do mesta. V balíčku služieb bola aj návšteva Mestskej plavárne v tesnej blízkosti hotela, čo je veľké plus.Určite si návštevu Luhačovic a hotela RADUN zopakujeme.

Pobyt sme dostali s maminkou ako darcek k narodeninam a velmi sme si ho uzili. Byvali sme v aosrtma Vize na vrchnom poschodi s obrovskou terasou a virivkou. Okrem krasneho interieru a skvelej polohy by som chcela vyzdvihnut hlavne personal- ochotny, mily a profesionalny, navodzovali v kazdom momente pocit luxusu ale zaroven srdecnosti. Dalsim highlightom je uzasna kuchyna a jej gurmanske menu- ci uz na obed alebo na veceru. Hotel Radun a jeho personal je vynimocny. Urcite to nebol moj posledny pobyt tu.

V hotelu Radun se vrátíte do dob první republiky v tom nejlepším slova smyslu.
Báječné vše personál, prostředí i jídlo.
Klid a pohoda, která ze všech jen čiší je naprosto nakažlivá. Takové snídaně, jaké se podávají v Radunu, jsem ještě nezažila a to už jsem snídala leckde. Domácí pomazánčičky, buchty, salátky a dokonce máslo se jen tak někde nepodávají!!!!
Super díky moooc, určitě se vrátíme a budem doporučovat VŠEM.

Já i moje přítelkyně jsme byly nadšené. Všechno bylo perfektní a za to patří dík majitelům hotelu a všemu personálu. Jezdíme hodně, ale pobyt v tomto hotelu byla absolutní špička.
Určitě se tam vrátíme ale na delší dobu. Jarmila Fliegerová

Koupily jsme si 3 denní pobyt s maminkou, byly jsme naprosto spokojené až překvapené přístupem personálu, výborným jídlem a úžasným pokojem. Večerní menu bylo nevšední, zajímavé kombinace a velmi chutné. Nestihly jsme využít služby, ale určitě byly kvalitní jako vše ostatní. Skvělé místo, všude blízko na procházky. Děkujeme majitelům i personálu za dokonalý pobyt plný pohody a relaxu.