V hotelu Radun se vrátíte do dob první republiky v tom nejlepším slova smyslu.
Báječné vše personál, prostředí i jídlo.
Klid a pohoda, která ze všech jen čiší je naprosto nakažlivá. Takové snídaně, jaké se podávají v Radunu, jsem ještě nezažila a to už jsem snídala leckde. Domácí pomazánčičky, buchty, salátky a dokonce máslo se jen tak někde nepodávají!!!!
Super díky moooc, určitě se vrátíme a budem doporučovat VŠEM.

Já i moje přítelkyně jsme byly nadšené. Všechno bylo perfektní a za to patří dík majitelům hotelu a všemu personálu. Jezdíme hodně, ale pobyt v tomto hotelu byla absolutní špička.
Určitě se tam vrátíme ale na delší dobu. Jarmila Fliegerová

Koupily jsme si 3 denní pobyt s maminkou, byly jsme naprosto spokojené až překvapené přístupem personálu, výborným jídlem a úžasným pokojem. Večerní menu bylo nevšední, zajímavé kombinace a velmi chutné. Nestihly jsme využít služby, ale určitě byly kvalitní jako vše ostatní. Skvělé místo, všude blízko na procházky. Děkujeme majitelům i personálu za dokonalý pobyt plný pohody a relaxu.

Otevřené prameny, příjemná obsluha a komfort v hotelu Radun.

Pozavíráno spoustu restaurací mimo kolonádu jak ve městě, tak blízko přehrady a také zavřené wc jak na kolonádě tak u přehrady.

Velká spokojenost ,vše prostě super ,jen tak dál, děkujeme.

Naprostá spokojenost, vše špičkové

+ Jídlo Služby Prostředí Okolí

Není co dodat. Vše bylo naprosto perfektní. Od nádherně opravené vily přes velmi příjemného a na úrovni vystupujícího majitele – včetně všeho personálu. Nebyli jsme tam naposled. Strejčkovi

přístup personálu skvělá kuchyně zájem o hotelové hosty

Vašemu hotelu, personálu, stravě a ostatním službám není co vytknout. Děkuji moc