Seminář s tibetským učitelem Tsewang Norbu Vivekem

Od 27. do 29. května 2019 se v Boutique hotelu RADUN**** již popáté uskuteční seminář s Tsewang Norbu Vivekem, netradičním učitelem buddhismu a meditace z indického Ladaku, přezdívaného Malý Tibet. Třídenní seminář má název „Životní harmonie prostřednictvím fyzických a mentálních dovedností“ a představí velmi účinné a užitečné metody, vedoucí k rovnováze a klidu mysli a pomáhající každodenně žít smysluplný a spokojený život.

Vivek je v západním světě oblíbený pro osobitý přístup k výkladu buddhismu, meditace a práce s myslí, které, očištěné od zbytečné rituality, představuje v původní podobě a srozumitelně předává lidem.

Ubytování u nás v hotelu máme pro účastníky semináře rezervováno, doporučujeme využít nejlépe zvýhodněný 3nocový pobyt Nevšední všední dny, případně 2nocový pobyt Člověče, zastav se.

Časový harmonogram semináře:

pondělí 27.5.15:30-18:30
úterý 28.5.9:00-12:00 společný oběd 15:00-18:00
středa 29.5.9:00-12:00

Cena semináře je 2860 Kč / osoba. V ceně je občerstvení a v úterý lehký, nezatěžující oběd.

Seminář je vhodný pro začátečníky i pokročilé a bude tlumočen z angličtiny.

Rezervace semináře i ubytování na emailu recepce@hotelradun.cz, nebo telefonicky 577103692.

Bližší informace rádi předají majitelé Jana a Marek Nesázalovi.

Více o učiteli:
Tsewang Norbu Vivek vystudoval buddhismus ve škole „Maha-Bodhi Society Bengaluru” a následně na univerzitě „Arya Vidya shala scool, Bengaluru”. Vyučoval ve významných školách a budhistických klášterech v Indii, Thajsku a Švýcarsku. V současné době je prezidentem „International Fellowship of Budshist Youth Ladakh“, organizace zaměřené na duchovní a osobní rozvoj mladých lidí v Ladaku. Od svého mistra získal Vivek nejvyšší titul „DHAMMACARI“.

Vivek žije v Ladaku, zvaném též Malý Tibet, kde založil „Dhammahouse“ (Domov pro meditující a osobní rozvoj).

Na stránkách Dhammahouse.cz, můžete získat ucelený přehled aktivit Viveka v České republice.

Vivek o sobě s úsměvem říká, že není buddhista, ale následovník Buddhy 🙂